Jak mierzyć okna i drzwi

Jeśli chodzi o zakup okien i drzwi na wymianę do domu, uzyskanie najlepszej możliwej ceny i produktu wysokiej jakości to dwie główne rzeczy, których szukamy. Zakup dla każdego właściciela domu może być dość zniechęcający, ponieważ tak wiele różnych firm próbuje sprzedać ci swoje okna i drzwi, a wszyscy mówią, że ich są najlepsze. Jeśli chodzi o zakup okien i drzwi na wymianę do domu, uzyskanie najlepszej możliwej ceny i produktu wysokiej jakości to dwie główne rzeczy, których szukamy. Zakup dla każdego właściciela domu może być dość zniechęcający, ponieważ tak wiele różnych firm próbuje sprzedać ci swoje okna i drzwi, a wszyscy mówią, że ich są najlepsze. Aby proces ten był znacznie łatwiejszy i bezstresowy, w Fitter Windows stworzyliśmy rozwiązanie online, które pozwala przeglądać różne dostępne okna i drzwi z podwójnymi szybami, a następnie uzyskać natychmiastową cenę online w ciągu kilku sekund.

Wymiana okien i drzwi

To bezstresowe podejście ułatwia właścicielom domów w całej Wielkiej Brytanii wymianę okien i drzwi na lepsze, wysokiej jakości zamienniki za ułamek kosztów tradycyjnych monterów okien. Utrzymując cały proces w trybie online, Fitter Windows jest w stanie obniżyć koszty, a tym samym może zaoferować niesamowite ceny, bez konieczności rezygnacji z jakości lub obsługi.

okna na wymiar

reklama:

System jest świetny, ponieważ możesz przeglądać we własnym tempie. Możesz wybrać różne produkty, które Cię interesują, i wybrać różne opcje, które są dostarczane z każdym, aby zobaczyć, jak wpłynie to na cenę. Możesz wybrać wszystko, od koloru ramek po rodzaj zamków, styl szkła, a nawet materiał, z którego wykonana jest skrzynka na listy.

Hermes Warszawa ma teraz niesamowitą gamę różnych okien i drzwi do wyboru w systemie cen online, które możesz wybrać spośród okien skrzydłowych z PVC, okien skrzydłowych, okien łukowych i okien wykuszowych, aby wymienić tylko kilka. Nie wspominając o niesamowitej kolekcji drzwi kompozytowych, drzwi wejściowych z PVC, drzwi francuskich, drzwi tarasowych i drzwi harmonijkowych. Możesz przeglądać cały asortyment online i porównywać ceny, aby znaleźć najlepsze okna i drzwi do swojego domu.

Ceny okien i drzwi

Aby uzyskać cenę za swoje okna i drzwi, musisz zmierzyć istniejące okna i drzwi. Dzięki temu możemy podać dość dokładną cenę za dostawę, montaż i gwarancje. Nie ma znaczenia, czy pomiary nie są w 100% dokładne, profesjonalny geodeta odwiedzi Twój dom po złożeniu zamówienia i dokona ostatecznych pomiarów, zanim nowe okna i drzwi zostaną zamówione do montażu.

Pomiar okien i drzwi

Pomiar okien i drzwi nie może być prostszy; wystarczy wykonać 2 proste pomiary na każdym oknie i drzwiach, aby znaleźć odpowiednią cenę. To naprawdę takie proste. Aby upewnić się, że mierzysz prawidłową powierzchnię okien i drzwi, poniżej mamy krótki przewodnik po pomiarach okien i drzwi.

Jak zmierzyć swoje okna

Dwie miary potrzebne do twoich okien to szerokość i wysokość. Musisz mierzyć do i od najdalszych krawędzi istniejących ram okiennych. Większość okien jest osadzona w boniowaniu, więc pamiętaj, aby zmierzyć dokładną szerokość i wysokość samego boniowania.

Wiele okien ma parapet, więc pamiętaj o uwzględnieniu parapetu w pomiarze wysokości.

Jak zmierzyć swoje drzwi

Pomiar drzwi jest łatwy. Głównym pytaniem, które zwykle nam zadajemy, jest to, którą część drzwi mierzysz. Musisz mierzyć na zewnątrz ościeżnicy; to jest to samo dla szerokości i wysokości. Wysokość wystarczy zmierzyć od zewnętrznej górnej krawędzi ościeżnicy do podłogi.

Jak widać z powyższego, mierzenie okien nie może być prostsze. Teraz już wiesz dokładnie, który obszar okna do pomiaru jesteś gotowy, aby zaoszczędzić pieniądze na wymianie okien z Hermes Warszawa. Zanotuj pomiary, a następnie do naszej strony tutaj , aby stworzyć swoje idealne okna i drzwi w Internecie. A jeżeli masz jakiekolwiek możliwości, zadzwoń, napisz lub udaj się do sklepu stacjonarnego w Warszawie.