Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Miss Świata, Universe i International

Miss Wenezuela - najpiękniejsza piętnastka 2008 roku

 

Kobieca uroda Wenezuelek jest znana na całym świecie. Nie tylko przemawia za tym widok pięknych kobiet na ulicach wenezuelskich miast, ale również potwierdzają to tytuły piękności jakie wywalczyły. Trudno powiedzieć ile razy kobiety z Wenezueli przeszły do finału w konkursach piękności, ale jedno jest pewne, że 6-cio krotnie zdobywały Miss International (1 miejsce w generalnym rankingu), 7-mio krotnie Miss Universe (2 miejsce w generalnym rankingu) i 6-cio krotnie Miss World (1 miejsce w generalnym rankingu).

Z urodą i przygotowaniami do konkursów piękności związany jest ogromny przemysł, który zatrudnia rzesze ludzi. Na sukces medialny pań, często mają wpływ chirurdzy plastyczni.

 

Oglądaj na YouTube:

Beauty Obsession - Venezuela (wersja angielska)

Album z wenezuelskimi pięknościami na tle wenezuelskiej przyrody.

Mapa WenezueliZnajdź

Czy wiesz że?Wiki

Autochtoni

Na Margaricie do dnia dzisiejszego żyje dość spora liczba autochtonów, w których płynie nieskażona krew indiańskich przodków.

 (czytaj więcej)

S5 Box

Register

*
*
*
*
*
*

(*) niezbedne pola

Scroll Up