Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pierwsza Pomoc

 

Symptom Checker

 

ciało ludzkie

Przedstawiam Wam stronę, na której możecie sprawdzić objawy swojej choroby. Na początku zaznaczamy płeć i wiek, później wybieramy część ciała i wyszczególniony przypadek choroby. Z listy klikamy na podobny symptom i mamy opisaną przypadłość. Jeżeli zaznaczamy, że np. mamy rozwolnienie, wybieramy że jest krew - wtedy od razu Symptom Checker powiadamia nas o bezzwłocznym stawieniu się u doktora. Niestety aplikacja dostępna jest w wersji angielskiej.

 

www.pierwszapomoc.com

 

Powyższa strona zawiera kurs i poradnik pierwszej pomocy. To tutaj dowiemy się wszystkiego co związane jest z niesieniem pierwszej pomocy, czyli rozpoznanie, przyczyny, postępowanie, techniki pomocy, idp.

Mapa WenezueliZnajdź

Czy wiesz że?Wiki

Rewolucja Boliwariańska

... wprowadzona została przez Hugo Chaveza i zapoczątkowała reformy, które zyskały swoje odpowiedniki w wielu krajach Ameryki Łacińskiej.

(czytaj więcej)

S5 Box

Register

*
*
*
*
*
*

(*) niezbedne pola

Scroll Up